Connect with us

Кредити

Онлајн кредити до 50.000 денари

Објавено

на

На сите ни е добро познато чувството на неудобност и стрес предизвикан од недостаток на финансии. Меѓутоа, повеќе нема потреба да се грижите околу неможноста да ги подмирите задоцнетите сметки, околу немањето доволно финансиски средства за покривање на некој непланиран трошок, за да искористите некоја добра прилика, да развеселите некој со подарок или пријатно изненадување.

Сега и вие можете да дојдете до потребните финансии брзо и лесно, и тоа во неколку едноставни чекори и за само неколку часови.

ФД Монимакс Финансиско е финансиско друштво кое е специјализирано за онлајн потрошувачки кредити и нуди професионални и квалитетни услуги за краткорочно кредитирање.

До потребните средства можете да дојдете многу лесно, без разлика каде се наоѓате во моментот, едноставно со пополнување онлајн апликација од вашиот телефон или компјутер. 

Понудата на ова финансиско друштво опфаќа кредити со износи од 10.000 до 50.000 денари, со рок на отплата од 8 до 15 месеци. 

Посетете го веб-сајтот на ФД Монимакс Финансиско уште денес и со доверба аплицирајте за онлајн кредит за да ги средите вашите сметки, долгови или поправки кои цело време ги одложувате. СЕГА е вистинско време за правилна одлука!

Домашни банки

УНИБанка „Супер потрошувачки кредит“ и камата од 4,25% – фиксна за првите 2 години

Објавено

на

Супер потрошувачкиот кредит од УНИБанка АД Скопје со атрактивна каматна стапка од само 4,25% фиксна за првите 2 години и 6,25 % фиксна за останатиот период вклучува и дополнителна сигурност за клиентите – Полиса за ризико осигурување од Кроација Осигурување. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Потрошувачкиот кредит од Комерцијална банка со најповолни услови доби нов промотивен период

Објавено

на

Продолжуваат примамливите изненадувања што ги носи потрошувачкиот кредит на Комерцијална банка, кој го освои пазарот со најповолните услови досега. Промотивниот период за отплата до 120 месеци продолжува до 15.06.2021 година, со што граѓаните добија дополнителна можност да ги искористат сите поволности на овој кредит и да го купат тоа што веќе го посакале и испланирале.

(more…)

Продолжи со читање

Кредити

Стопанска банка АД- Скопје со пролетна промотивна понуда за кредитните производи

Објавено

на

Стопанска банка АД – Скопје започнува пролетна промотивна кампања за кредитните производи. За време на промотивниот период клиентите ќе можат да искористат низа придобивки и поволности, избирајќи го производот кој најмногу им одговара и да поднесат апликација во една од филијалите на Банката или 24/7 на www.alokredti.mk или преку АлоКредит на (02)15110. Клиентите можат да ја искористат промотивната понуда до 31.7.2021 година. (more…)

Продолжи со читање
Популарно