Connect with us

Кредити

Онлајн кредити – брзо, лесно, поволно

Објавено

на

Сите ние се трудиме повеќе или помалку да балансираме со парите кои ги заработуваме и оние кои ги трошиме, односно сакаме да ги потрошиме. Секако, оваа наша финансиска “дисциплина” може да избега од контрола ако се појават некои непланирани трошоци.

За жал, трошоците нѐ “посетуваат” непоканети. Па, кој не би сакал екстра финансии за да ги оствари своите желби?

Во оваа дигитална ера ФД Монимакс Финансиско нуди онлајн кредити кои финансирањето го прават многу поедноставно! Од забавен одмор, запишување на факултет, па сѐ до реновирање на вашиот дом, свадба или поправка на апаратите во домаќинството – брзите кредити што ги нуди ова финансиско друштво можете да ги искористите СЕКОГАШ!

ФД Монимакс Финансиско Ви нуди поволни услови за кредитирање без скриени трошоци. Нивната понуда опфаќа кредити со износи од 10.000 до 50.000 денари, со рок на отплата од 8 до 15 месеци.

Сега веќе немате изговор за да не го следите сонот – со онлајн кредитите од ФД Монимакс Финансиско, за кои можете да аплицирате од вашиот компјутер или мобилен телефон, вашиот сон можете да го остварите СЕГА!

Кредити

Земете ги работите во свои раце и реализирајте ги сите мали и големи желби

Објавено

на

Секоја летна сезона со себе ја носи потребата од промени. Без разлика дали станува збор за семеен одмор, купување на долгопосакуваниот автомобил или пак естетски промени во домот, за нивна реализација потребни се повеќе финансиски средства. Но, што доколку во моментот ги немаме!? (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Почнува аплицирањето за новата бескаматна кредитна линија „Ковид 4“

Објавено

на

Од денеска, 15 јули ќе може да се аплицира за бескаматен кредит од кредитната линија ,,Ковид 4”. Јавниот повик за оваа кредитна линија беше објавен на 7 јули 2021 година, а ќе трае 20 дена. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Од утре започнува аплицирањето за бескаматната кредитна линија „Ковид 4” на Развојната банка

Објавено

на

Од утре започнува аплицирањето за бескаматен кредит од кредитната линија „Ковид 4“. Јавниот повик за оваа кредитна линија беше објавен на 7 јули 2021 година, а ќе трае 20 дена, соопштија од Развојната банка. (more…)

Продолжи со читање


Популарно