Connect with us

Платежни картички

Mastercard картичките на Капитал Банка со 3D Secure 2.0 протокол

Објавено

на

Капитал Банка ги известува своите почитувани клиенти дека отсега, Mastercard картичките на Банката се обезбедени по 3D Secure 2.0 протокол, со највисока меѓународна заштита при интернет трансакции.

Капитал Банка ги повикува сите клиенти корисници на платежни картички да дојдат во експозитурите на банката и да ги ажурираат контакт податоците, со цел да можат непречено да ја користат оваа услуга и нивните трансакции да бидат заштитени по највисок меѓународен стандард.

Платежни картички

Пазарете во ДМ маркетите со Visa платежните картички од УНИБанка и добијте ваучер од 500 денари

Објавено

на

УНИБанка АД Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека со секоја сметка над 2.000 денари платена со картичките на Visa издадени од Банката, добиваат ваучер во износ од 500 денари. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Промотивно за сите корисници на ЦКБ Visa картички!

Објавено

на

Централна кооперативна Банка АД Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека со секоја сметка над 2.000 денари во dm дрогериите платена со ЦКБ Visa картичките добиваат ваучер од 500 денари. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Граѓаните најмногу ја користеле домашната платежна картичка за пазарење во маркети

Објавено

на

Oколу 305 илјади граѓани ја користат домашната платежна картичка, објави на својот фејсбук профил министерката за финансии, Нина Ангеловска. (more…)

Продолжи со читање

Популарно