Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Форекс

Акциите на Макпетрол и Алкалоид отпорни на падот на индексот МБИ10 на Македонска берза

На последниот ден за тргување на македонската берза најтргувани беа акциите на Макпетрол АД Скопје, кои забележаа раст од 2,49...

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange