Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Платежни картички

Кредитната картичка на Apple не може да се користи за купување на криптовалути

На интернет страницата на банката „Goldman Sachs“, која екслузивно ќе ги издава новите кредитни картички на Apple , наречени „Apple...

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange