Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Криптовалути

Биткоинот ја губи вредноста поради слабата ликвидност

Биткоинот ја намали својата вредност за 8%, спуштајќи се на петдневен минимум, а трговците и аналитичарите го препишуваат овој губиток на...

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange