Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Останато

Тевдовски: Првата транша евтини кредити од ЕИБ во износ од 15 милиони евра ќе им биде прфрлена на фирмите следната недела

Првата транша во износ од 15 милиони евра евтини кредити за малите и средни претпријатија преку ЕИБ, ќе биде префрлена...

[ccpw id="39761"]

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange