Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Наградни игри

МФ и ФИТР организираат ФинХакатон за МојДДВ, #МојаНаграда

Министерството за финансии и Фондот за иновации и технолошки развој од 29 ноември до 1 декември ќе организира ФинХакатон2 чија...

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange