Connect with us

Платежни картички

5% поврат на средства со American Express во Веро и Џамбо маркети

Објавено

на

Се ближи стартот на новата учебна година па за таа цел Силк Роуд Банка АД Скопје во соработка со Веро и Џамбо маркетите започнуваат заедничка промотивна кампања со American Express картичките.

Почнувајќи од денес 1-ви октомври па се до 15-ти октомври, започнува ексклузивна промотивна кампања со American Express картичките издадени од Силк Роуд Банка, во Веро и Џамбо маркетите, каде што со секоја трансакција во маркетите корисниците на картичките добиваат 5% бонус, односно поврат на средства.

Повратот на средства се добива од вкупниот износ на направената трансакција на ПОС терминал во маркетите и е без ограничувања од аспект на износот кој може да се добие како поврат.

Оваа ексклузивна кампања е супер можност да пазарувате со задоволство со American Express картичките во сите Веро и Џамбо маркети на територија на државата.

Доколку сѐ уште немате American Express картичка аплицирањето за картичката може да го направите на веб страната www.silkroadbank.com.mk или во некоја од експозитурите на Силк Роуд Банка.

Платежни картички

Голема донаторска акција на НЛБ Банка со Mаstercаrd картичките по повод 35 годишниот јубилеј

Објавено

на

НЛБ Банка во периодот од 15 октомври до 30 ноември, по повод својот 35-годишен јубилеj организира голема донаторска акција, во која активно учество ќе земат сите клиенти – корисници на НЛБ Mаstercаrd картичките. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

VISA Бизнис – нова и единствена бесконтактна припејд картичка за правни лица од Силк Роуд Банка

Објавено

на

Силк Роуд Банка лансираше нов уникатен производ на пазарот. Станува збор за новата Visa Business бесконтактна припејд картичка за правни лица. Картичката е наменета за сите компании кои имаат трансакциска сметка во банката. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

НЛБ Банка со промотивна кампања за Mastercard Business картичките за правни лица

Објавено

на

НЛБ Банка од 10 октомври, 2020 година започна промотивна кампања за Mastercard Business картичките за правни лица која ќе трае до 10 ноември 2020 година. (more…)

Продолжи со читање

Популарно