Connect with us

Пакети

Што нуди новиот пакет услуги на УНИБанка?

Објавено

на

Посветете се на тоа што го сакате со новиот ПАКЕТ на услуги од УНИБанка!

За само 99 денари месечно добивате:

🔹 Бесплатни неограничени денарски трансакции преку Е-Банкарство

🔹 Бесплатни неограничени повлекувања готовина со дебитните картички на сите банкомати во земјата!

🔹 И уште многу други поволности!

Посветете се на тоа што го сакате со новиот пакет на услуги од УНИБанка! 😎За 9️⃣9️⃣ денари месечно добивате:🔹…

Gepostet von УНИБанка am Donnerstag, 16. Juli 2020

Пакети

Студентски пакет „За чиста 10-ка“ на Халкбанк со низа бенефиции за идните академски граѓани

Објавено

на

Како банка која постојано води грижа за потребите и барањата на различните категории граѓани, Халкбанк креираше нов производ наречен „За чиста10-ка“, овојпат наменет за студенти. Станува збор за специјален пакет услуги кој на идните академски граѓани им нуди низа поволности и бенефиции. Производот е наменет за млади на возраст од 18 до 24 години, а секој студент може да аплицира онлајн или во најблиската филијала на банката. Сè што е потребно е да се поседува важечки индекс и лична карта. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Пакет УНИ ИНОВАЦИЈА – нов пакет услуги од УНИБанка за компании преку ФИТР

Објавено

на

УНИБанка и Фондот за иновации и технолошки развој потпишаа Меморандум за меѓусебна соработка, со кој се отвораат нови можности за финансирање и олеснување на пристапот до финансиски средства за микро, малите и средни претпријатија. Најголем дел од поволностите и овој пат ќе бидат обезбедени за старт-ап компании. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Силк Роуд Банка АД Скопје и ФИТР со нова соработка за олеснет пристап до финансии на иновативните компании

Објавено

на

Силк Роуд Банка АД Скопје и Фондот за иновации и технолошки развој потпишаа Меморандум за соработка, со цел олеснет и зголемен пристап до финансиски средства и банкарски производи и услуги, за најиновативните домашни компании.

(more…)

Продолжи со читање

Популарно