Connect with us

Кредити

Супер кредит за супер одмор

Објавено

на

Дефинитивно ова лето би сакале да заминете на одмор. По социјалните мрежи постојано гледате понуди кои не се за пропуштање, па што чекате? Ве притискаат финансиските грижи? Посакувате едноставно да ви паднат пари од небо?

Тогаш, време е да му помогнете на вашиот паричник, бидејќи ФД Монимакс Финансиско нуди брзи и евтини онлајн кредити. Не морате ни да мрднете од вашата фотелја, а парите можат да ви стигнат на вашата сметка.

ФД Монимакс Финансиско Ви нуди поволни услови за кредитирање без скриени трошоци. Нивната понуда опфаќа кредити со износи од 10.000 до 50.000 денари, со рок на отплата од 9 до 15 месеци.

Сега кога знаете како да дојдете до потребните финансии, можете послободно да размислувате и да си допуштите одмор од соништата.  Немојте да се воздржувате да си овозможите нешто убаво, бидејќи токму тоа го прави животот побогат и повреден за живеење.  

Со доверба аплицирајте за онлајн кредит од ФД Монимакс Финансиско и реализирајте го одморот кој навистина го заслужувате.

Домашни банки

НЛБ Банка воведува Зелени кредити за проекти кои штедат енергија и ја заштитуваат животната средина

Објавено

на

НЛБ Банка Скопје во соработка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) воведува наменски кредити за енергетска ефикасност, односно Зелена кредитна линија составена од два продукта во вкупна вредност од два (2) милиони евра од Програмата за финансирање на зелена економија (GEFF), и тоа: Зелен потрошувачки кредит на износ до 25.000 евра и Зелен хипотекарен кредит на износ до 50.000 евра. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Лидерот во e-банкарството – Халкбанк воведе нов производ, Онлајн кредит

Објавено

на

Онлајн кредит е новиот производ на Халкбанк АД Скопје кој е достапен за сите приматели на плата во Банката кои лесно, брзо и едноставно, без потреба од посета на филијала, можат да дојдат до потребните средства. Со новиот производ Банката, која е лидер во воведување нови услуги базирани на новите технологии, станува и единствена банка во земјава која нуди онлајн депозит и онлајн кредит за своите клиенти. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Брзо и евтино решение за вашите финансиски потреби

Објавено

на

Дали ви е познато ова сценарио: работите од утро до мрак, ви пристигнува платата, ги плаќате сметките и повторно сте во минус. Почнувате да ги проверувате цифрите, минусите и плусовите и пак исто. А следниот месец, сѐ од почеток… (more…)

Продолжи со читање


Популарно