Connect with us

Наградни игри

Стопанска банка а.д Битола ги додели наградите од ,,Вреди да се штеди’’! Автомобилот оди во Охрид!

Објавено

на

Денес, во централата во Битола беа доделени наградите од наградната игра на Стопанска банка а.д. Битола „Вреди да се штеди”.

Наградната игра траеше од 16.10.2020 година до 31.01.2021 година, извлекувањето беше на 8-ми февруари, а главната награда беше автомобил Citroen C1. Среќниот добитник на автомобилот, Зоран Вељаноски е од Охрид и новиот Citroen C1 заминува таму.

„Кога ја видов објавата за наградната игра на Стопанска банка а.д. Битола веднаш се одлучив да ги орочам средствата согласно условите, за да си ја пробам среќата. Често од забава учествувам и играм игри на среќа, но ова дефинитивно е најголемата награда која што ја имам добиено до сега. Среќен сум и задоволен и знам дека сигурно ќе продолжам да учествувам во ваков тип игри на среќа, но и дека ќе останам клиент на Стопанска банка а.д. Битола” – вели добитникот на главната награда Citroen C1, Зоран Вељаноски од Охрид.

Покрај оваа награда, беа доделени и 2x MacBook Air 13’’ и 3x мобилни телефони iPhone 11.

На сите добитници, Стопанска банка а.д. Битола им честита и им посакува да уживаат во наградите и да останат верни корисници на услугите на Банката.

Наградни игри

Доделена главната награда од наградната игра Happy Visa Викенд на Шпаркасе Банка во соработка со VISA

Објавено

на

Денес пред седиштето на Шпаркасе Банка беше доделена главната награда од наградната игра „Happy Visa викенд“ – автомобилот KIA SPORTAGE. Во текот на наградната игра, која започна од 6 август и траеше сè до 24 септември, беа доделени вкупно 70 ваучери за викенд патување за двајца во земјата, а како главна награда беше доделен автомобилот, кој му припадна на Виктор Неделкоски од Тетово. (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

Шпаркасе Банка извлече нови 10 добитници од наградната игра “Happy VISA викенд”

Објавено

на

Шпаркасе Банка Македонија извлече нови 10 добитници од наградната игра „Happy VISA викенд“ со VISA платежните картички издадени од Банката. (more…)

Продолжи со читање

Компании

Доделени наградите од наградната игра на Тиго Фајнанс „Земи кредит, зграпчи награда“

Објавено

на

На 4 август годинава, Тиго Фајнанс ги извлече десетте среќни добитници од наградната игра „Земи кредит, зграпчи награда“, кои во деновите по извлекувањето ги подигнаа своите вредни награди. (more…)

Продолжи со читањеПопуларно