Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Платежни картички

Старо за ново! – промотивна понуда за сите корисници на ЦКБ Mastercard картичките

Објавено

на

Централна кооперативна банка АД Скопје во соработка со iStyle на своите корисници на Mastercard платежни картички им нуди поволност за замена на старите уреди со нови.

Секој четврток во iStyle продажниот салон заменете го Вашиот телефон, таблет или компјутер за Apple уред, платете со ЦКБ Mastercard платежна картичка и на вредноста од стариот уред додатно добијте 5.000 МКД попуст!

Промотивната понуда важи до 1-ви август 2019 година.

Платежни картички

НЛБ Банка со промотивна кампања за НЛБ haPPy картичките

Објавено

на

НЛБ Банка во периодот од 22.04.2019 до 31.05.2019 година подготви промотивна кампања за НЛБ haPPy картичките. Двоен кешбек, за двојно повеќе среќа! (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Со Халкбанк и Mastercard заменете го вашиот стар уред за нов

Објавено

на

Халкбанк АД Скопје во соработка со iStyle на своите корисници на Mastercard платежни картички им нуди поволност за замена на стариот уред со нов. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

УНИБанка со промотивни услови за Mastercard дебитните картички

Објавено

на

УНИБанка изврши промени во тарифата за физички лица и објави промотивни услови за дебитните картички од брендот Mastercard. (more…)

Продолжи со читање
Unibanka_banner_300x250

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange