Connect with us

Платежни картички

Со картичките на Комерцијална банка до попуст во Пеко

Објавено

на

Комерцијална банка и Пеко повторно се погрижија на своите клиенти да им обезбедат максимално задоволство. Со картичките на Комерцијална банка обувките на Пеко до 19 декември може да ги купите и на попуст и на рати.

Дозволете си обувки какви што посакувате затоа што вашата картичка од Комерцијална банка ви овозможува попуст од 10% за плаќање на целиот износ одеднаш и попуст од 5% за одложено плаќање до 12 месеци.

Платежни картички

Халкбанк со штанд во East Gate Mall уреден во стилот на аеродромските ВИП салони

Објавено

на

Во новиот продажен центар East Gate Mall во Скопје, во главната зона во која се продажните салони на многубројните познати светски модни брендови, свој штанд отвори и познатиот банкарски бренд – Халкбанк. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Бонус кампања на Халкбанк АД Скопје и Халк осигурување

Објавено

на

Со почеток од 20.11.2021 година активна е нова бонус кампања за корисниците на кредитни картички од Халкбанк А.Д Скопје. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Амазон повеќе нема да прифаќа плаќања со Visa кредитни картички од Британија

Објавено

на

„Amazon” соопшти дека ќе престане да прифаќа „Visa” кредитни картички издадени во Велика Британија поради спор околу таксите. (more…)

Продолжи со читање


Популарно