Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Електронско банкарство

Со Динерс клуб картичките пазарувајте на 24 рати без камата во Нептун

Објавено

на

Вашата Diners Club картичка ви нуди можност да купувате производи од летоците на Нптун, а истите да ги плаќате на 24 РАТИ БЕЗ КАМАТА!

Повеќе информации за понудата погледенете на линкот.

Diners Club и Вие – Создадени еден за друг!

Електронско банкарство

„Бизнис раст со е-трговија“ – тема на Втората годишна конференција за е-трговија

Објавено

на

На 25 октомври 2019 год, во Скопје ќе се одржи Втората годишна конференција за е-трговија под наслов „БИЗНИС РАСТ СО Е-ТРГОВИЈА“ во организација на Асоцијацијата за е-трговија на Македонија, а веќе од оваа недела се пуштени во продажба 50 карти по специјална „Super Early Bird“ цена од 59 евра, кои ќе се продаваат до 30.07. или до потрошување на залихите. (more…)

Продолжи со читање

Електронско банкарство

Bank2GO – мобилна апликација на Стопанска банка а.д. Битола

Објавено

на

Стопанска банка а.д. Битола неодамна ја пушти во употреба својата мобилна апликација Bank2GO која е достапна за сите корисници на Android и iOS. (more…)

Продолжи со читање

Електронско банкарство

Apple Pay пристигна во Бугарија

Објавено

на

Услугата Apple Pay официјално започна со работа во Бугарија. (more…)

Продолжи со читање

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange