Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Платежни картички

Бонус поени на бензинските станици со кредитните картички на Халкбанк

Објавено

на

Халкбанк АД Скопје и ова година продолжува со Бонус поени на бензинските станици!

Со секоја трансакција направена со Халкбанк кредитна картичка на Бензинските станици каде Халкбанк има поставено ПОС терминали, собирате 5% бонус поени!

Кампањата стартува денес, на 05.04.2019 (Петок) по 16:00 часот и ќе биде активна секој викенд (Петок ,Сабота и Недела) во наредниот период.

Важи за кредитните картички Mastercard и Visa за физички лица издадени од Халкбанк АД Скопје.

Собирајте бонус поени и уживајте во користењето на картичките на Халкбанк АД Скопје.

Платежни картички

Бонус поени со кредитните картички на Халкбанк

Објавено

на

Нови изненадувања во рамки на Бонус програмата на Халкбанк АД Скопје!

Со секоја трансакција направена со Халкбанк кредитна картичка, собирајте 5% бонус поени во пре-дефинирани периоди на различни типови продажни места каде Халкбанк има поставено ПОС терминали.

Собраните поени искористете ги при идни плаќања во мрежата на Пос терминали од Халкбанк АД Скопје.

1 бонус поен е еднаков на 1 денар.

Кампањата е активна секој викенд (Петок, Сабота и Недела).

Бонус програмата важи само за кредитни картички од брендот Mastercard и Visa за физички лица издадени од Халкбанк.

Продолжи со читање

Домашни банки

Еуростандард Банка ќе ја имплементира 3D Secure – MC Secure Code технологијата

Објавено

на

Еуростандард Банка АД Скопје ги информира клиентите дека од 15.04.2019 година ќе овозможи на корисниците на Master дебитни и кредитни картички највисоко ниво на безбедност при интернет плаќања во земјата и странство. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Повеќе трансакции, повеќе поени за тебе!

Објавено

на

Стартуваше ново изненадување во рамките на бонус програмата на Халкбанк АД Скопје! (more…)

Продолжи со читање
project

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange