Connect with us

Кредити

СН Финансии со промотивна кампања по повод Велигденските празници – 50% пониски трошоци на камата на БРЗ КРЕДИТ!

Објавено

на

СН Финансии со неверојатно поволна и уникатна понуда по повод најголемиот христијански празник Велигден!

Сите корисниците кои ќе аплицираат за БРЗ КРЕДИТ до 30.000 денари до 01.05.2021 година, ќе добијат неверојатен ПОПУСТ од 50% на каматата!

Оваа ексклузивна кампања е супер можност за опуштени, среќни и финансиски безгрижни Велигденските празници.

Повеќе информации за промотивниот кредит на следниот линк.

Кредити

MyIute – нова мобилна апликација за брзо и лесно аплицирање за кредит

Објавено

на

Следејќи ги најновите светски трендови за дигитализација на личните финансии, ИутеКредит Македонија ја лансираше мобилната апликација MyIute која обезбедува врвно корисничко искуство и достапност до финансии 24/7. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Онлајн кредити – брзо решение за Вашите потреби

Објавено

на

Се наоѓате во период кога ве затекнале непредвидени трошоци? Ви треба брзо и поволно решение? Онлајн кредитите на ФД Монимакс Финансиско можат да бидат одговор на вашите проблеми уште денес. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

СМАРТ потрошувачки кредит на TTK Банка АД Скопје со најниска фиксна каматна стапка од 4,25% во првите две години

Објавено

на

ТТК Банка АД Скопје понуди најниска фиксна каматна стапка во првите две години од 4,25% за СМАРТ потрошувачки кредит со животно осигурување и 4,70% за СМАРТ потрошувачки кредит без животно осигурување за корисници кои примаат плата или пензија во ТТК Банка АД Скопје. (more…)

Продолжи со читање


Популарно