Connect with us

Платежни картички

“Се враќаме во училиште“- бонус од 20% со Американ Експрес на Силк Роуд во книжарниците на Просветно дело

Објавено

на

Имајќи го предвид почетокот на новата учебна година, корисниците на Американ Експрес картичките со секоја трансакција во книжарниците на Просветно дело во периодот помеѓу 01.09.2018 година до 16.09.2018 година добиваат 20% поврат на средствата од износот на направената трансакција.

Со кампањата “Се враќаме во училиште” на Силк Роуд Банка АД Скопје и Просветно дело, корисниците на Американ Експрес картичките имаат можност да добијат неверојатни 20% бонус, односно поврат на средствата со секое купување во книжарниците на Просветно дело, без ограничување на максималниот износ на трансакцијата и максималниот изност на повратот на средствата. Заедничката кампања “Се враќаме во училиште” ќе трае до 16.09.2018 година.

Дополнително, со секоја сметка над 500 денари во книжарниците, корисниците од Просветно дело добиваат ваучер со 20% попуст кој може да се искористи при наредното купување во книжарниците (до 30.10.2018 година).

Силк Роуд Банка АД Скопје на сите родители и нивните деца им посакува успешен почеток на учебната 2018/19 година.

Доколку сеуште немате аплицирано за Американ Експрес картичка, истото можете да го сторите во експозитурите на банката, на веб страницата www.silkroadbank.mk или на телефонските броеви 02/3289 405 или 02/3289 477.

Платежни картички

Повеќе трансакции, повеќе поени за тебе!

Објавено

на

Стартуваше ново изненадување во рамките на бонус програмата на Халкбанк АД Скопје! (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Промотивна понуда за Visa Gold кредитната картичка на Стопанска банка АД Скопје

Објавено

на

Сите корисници кои ќе аплицираат за нова Visa Gold кредитна картичка од Стопанска банка АД Скопје добиваат промотивна 5,5% каматна стапка за целата година.

Побрзајте и аплицирајте за Вашата нова Visa Gold кредитна картичка и искористете ја промотивната каматна стапка.

Продолжи со читање

Платежни картички

Промотивна понуда за сите корисници на кредитните картички на Халкбанк

Објавено

на

Промотивна понуда за сите корисници на кредитните картички Mastercard Standard, Mastercard Contactless, Visa Classic ,Visa Gold и Mastercard World на Халкбанк!

Искористете ја промоцијата и подигнувајте готовина од сите АТМ БЕЗ ПРОВИЗИЈА, овој месец од 22ри до 28ми!

Последната седмица од секој месец оваа 2019 година ќе биде „резервирана“ за оваа промотивна поволност до крајот на годината!

 

Продолжи со читање

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange