Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Домашни банки

Пчелка игра и боенка за малите штедачи на Стопанска Банка Скопје

Објавено

на

ИГРА: Сакате да научите повеќе за штедењето преку игра? Повелете на овој линк и  учете од ПЧЕЛКА колку труд е потребен за да се креира вредна заштеда!

БОЕНКА: За тие што сакаат да бојат на овој линк обезбедија боенка ПЧЕЛКА.

Вашите најдобри цртежи и најдобрите резултати од играта праќајте ги на e-mail: i-bankstore@stb.com.mk и очекувајте Банката да ве покани на средби и на натпревари во концептната филијала е-bank store на кеј „13 Ноември“.  

За повеќе информации проверете тука.

Домашни банки

Халкбанк традиционално организираше Ифтар во рамки на месецот Рамазан

Објавено

на

Халкбанк и оваа година, во рамки на месецот Рамазан, традиционално организираше Ифтар за голем дел од своите партнери. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Халкбанк и Мастеркард и оваа година верни партнери на „Охрид ТрчаТ“

Објавено

на

Халкбанк во партнерство со Мастеркард и Асоцијацијата за спортови „Спорт за сите-сите за Спорт“ го најавија продолжувањето на својата соработка за третото издание на спортскиот хепенинг „Охрид ТрчаТ“, кој оваа ќе се одржи во периодот од 31 мај до 2 јуни во Охрид. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Уплата на готовина на банкоматите на Комерцијална банка

Објавено

на

Комерцијална банка АД Скопје ја пушти во функција услугата уплата на готовина на банкомат. (more…)

Продолжи со читање
Unibanka_banner_300x250

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange