Connect with us

Наградни игри

“ПЛАЌАЈ СО HALKPAY И ОСВОЈУВАЈ НАГРАДИ!” – нова голема наградна игра на Халкбанк!

Објавено

на

Халкбанк АД Скопје со големо задоволство ги известува своите почитувани клиенти дека од денес (01.11.2020 година) започнува големата наградна игра “Плаќај со HALKPay и освојувај награди!” и истата ќе трае до 28.02.2021 година.

Во Наградната игра право на учество имаат сите полнолетни физички лица кои се клиенти на Халкбанк АД Скопје и се корисници на MasterCard дебитни и/или кредитни платежни картички за физички лица (MasterCard Debit Contactless; MasterCard Standard, MasterCard Contactless; MasterCard World) издадени од Халкбанк АД Скопје, и кои имаат  направена валидна трансакција со мобилната апликација HalkPay достапна за мобилен уред со Android оперативен систем.

Со исполнување на условите учесниците влегуваат во трка за 15 Смарт Андроид телефони, 10 Ваучери за велосипеди, 6 GARMIN часовници и 1 Електричен велосипед.

Критериуми и механизам за учество:

  • Лицата корисници на MasterCard дебитни платежни картички за физички лица издадени од Халкбанк АД Скопје, за секоја поединечна трансакција добиваат една шанса за учество во Наградната игра.
  • Лицата корисници на MasterCard кредитни платежни картички за физички лица издадени од Халкбанк АД Скопје, за секоја поединечна трансакција добиваат тројна шанса за учество во Наградната игра.

Правилата на наградната игра можете да ги погледнете на:

Спремни за нова шопинг победа со наградната игра ‘’Плаќај со HALKPay и освојувај награди!’’

Домашни банки

„Биди во акција со секоја трансакција“ – Наградна игра со Mastercard од Комерцијална банка за главна награда од 1.000.000 денари

Објавено

на

За уште повесели и повозбудливи празници Комерцијална банка организира наградна игра со главна награда во вредност од 1.000.000 денари! (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Доделен автомобилот TESLA на среќниот добитник во наградната игра на Стопанска банка АД – Скопје

Објавено

на

Најсреќниот добитник во големата наградна игра на Стопанска банка, Ацо Савиќ, вчера (23 ноември) пред просториите на Банката во центарот на Скопје ги доби клучевите од новиот автомобил TESLA model 3. Автомобилот е главната награда од наградната игра на Стопанска банка со Mastercard платежните картички „Најбрзо до Тесла возило со СБ”, која траеше од 1 јули до 31 октомври. (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

Успешно завршена наградната игра ПроВози се на ПроКредит Банка

Објавено

на

ПроКредит Банка со огромно задоволство споделува дека успешно е затворена наградната игра #ПроВозиСе, во соработка со Мастеркард. (more…)

Продолжи со читање

Популарно