Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Домашни банки

Охридска банка им подари чадори на своите вработени за успешна 2019-та година!

Објавено

на

Охридска банка Сосиете Женерал по повод новата 2019 година на своите вработени им подели подароци и им посака среќна и успешна 2019-та година.

Нашите вработени денеска ги добија своите поклони со кои им честитаме среќна и успешна 2019 година. Насмеаните лица се рецептот со кој ја градиме тимската кохезија во нашите редови!” – се вели во соопштението објавено на официјалниот LinkedIn профил на банката.

 

Домашни банки

Крадците украле 150.000 евра од филијалата на НЛБ Банка во Чаир

Објавено

на

По вчерашниот вооружен грабеж што се случи во 10:36 часот во експозитурата на НЛБ Банка во Чаир, Банката ја информира јавноста дека клиентите и вработените на Банката се безбедни и во добра состојба. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Потрошувачки кредит за сите ваши желби од Комерцијална банка АД Скопје

Објавено

на

Комерцијална банка АД Скопје од 16.04.2019 година започнува со понуда на најповолни готовински кредити со ЕУР клаузула до 30.000 евра без жиранти, со фиксна годишна каматна стапка од 4.9% за првите две години. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Грабеж во филијала на НЛБ банка во Чаир

Објавено

на

Денес, во 10 часот и 36 минути извршен е грабеж на филијала на НЛБ Банка во скопската населба Чаир. (more…)

Продолжи со читање
project

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange