Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Кредити

Освежете го вашиот буџет со брз онлајн кредит

Објавено

на

Како да ги решите финансиските проблеми во еден ден, па дури и за неколку часа? Одговорот е едноставен – брз онлајн кредит од ФД Монимакс Финансиско, за кој можете да аплицирате многу лесно, додека го пиете првото утринско кафе, а од првиот клик до одобрувањето на кредитот ќе поминат само неколку часа.

Аплицирањето за онлајн кредит од ФД Монимакс Финансиско е едноставно како сурфање на Вашата омилена социјална мрежа. Во кредитниот калкулатор го внесувате износот на кредитот и периодот на отплата, и тој автоматски ќе го пресмета износот на Вашата месечна рата. Со еден клик внесувате дополнителни информации во онлајн формуларот и ги испраќате потребните документи. ФД Монимакс Финансиско ќе Ви даде одговор на Вашето барање со најсоодветното решение за Вас.

ФД Монимакс Финансиско Ви нуди поволни услови и фиксна каматна стапка од 0.833% за целиот период на отплата, со еднократен административен трошок. Износот на кредитот е до 60.000 денари со рок на отплата до 12 месеци.

Не чекајте Вашите финансиски проблеми да стануваат поголеми од ден на ден, посетете го вебсајтот на ФД Монимакс Финансиско и брзо и дискретно дојдете до сумата која ви е потребна.

Кредити

Охридска банка Сосиете Женерал ја продолжува промоцијата на своите производи со дополнителни поволности на своите клиенти

Објавено

на

Почнувајќи од 15 Септември, Охридска банка АД Скопје воведува дополнителни промотивни услови на своите производи. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Промотивни понуди за Потрошувачки и Станбен кредит од Стопанска банка АД – Скопје

Објавено

на

Стопанска банка АД – Скопје подготви промотивни понуди за потрошувачките и станбените кредити со важност до 31.12.2019година. Промотивните понуди на клиентите им нудат комплетни решенија со намалени каматни стапки и трошоци а во пакет со вклучено осигурување. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Прифатлива рата за секоја плата

Објавено

на

Важните финансиски одлуки, како што е изборот на соодветен брз кредит, можат понекогаш да бидат збунувачки. Токму затоа е важно да бидете информирани, за да можете да донесете правилна одлука при изборот на вашиот финансиски партнер. (more…)

Продолжи со читање

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange