Connect with us

Компании

Онлајн купување и пари назад

Објавено

на

Онлајн пазарувањето го упростивме го направивме сега поедноставен! Креиравме брз и практичен начин со кој не само можете да пазарувате преку интернет кај саканата онлајн продавница туку и да добивате предности. Имате можност да заштедите и време и пари.

myWorld Plug-in е практична алатка којашто е додадок адаптиран за интернет пребарувачите Firefox, Chrome и Safari, со цел купувачите секогаш да бидат во тек и никогаш да не пропуштат некоја од шопинг придобивките. Оваа алатка ги информира купувачите кога „гуглаат” дали продавницата којашто ја пребаруваат е трговски партнер и автоматски ве поврзува да пазарувате со myWorld платформата и да добивате предности.

Како купувач преку најголемата заедница за добивање бенефиции – myWorld (мајВорлд), вие на овој начин имате безброј можности за пазарување. Со секое пазарување кај онлајн трговските партнери, добивате кешбек (Cashback) и шопинг поени (Shopping Points).

Онлајн купувањето со myWorld е многу уникатно искуство, а предности може да се добијат кај повеќе од 100 интернет партнери – бенефиции што не можете да ги добиете со регуларното интернет купување. Кај нас најактуелни онлајн партнери се: Booking.com, AliExpress.com, Rakupen.mk, MarketOnline.mk, TravelWorld.com, но има и други.

Со myWorld Plug-in заштедувањето преку онлајн пазарување сега е полесно од кога и да е. Потребно е само еднаш да се најавите и даја инсталирате алатката и веќе никогаш нема да пропуштите Cashback и Shopping Points. Едноставно пронајдете го трговскиот партнер преку Google пребарувачот и само кликнете!

Повеќе информации за оваа услуга можете да погледнете на следниов линк.

Компании

Оглас за вработување во ВИНЕР ЛАЈФ – Виена Иншуренс Груп Скопје

Објавено

на

ВИНЕР ЛАЈФ  како компанија го цени трудот на своите вработени, нивниот начин на размислување и работа. Успех на компанијата е резултат на многубројните идеи на успешниот тим на вработени. (more…)

Продолжи со читање

Компании

Отворен Најголемиот онлајн саем за вработување: Над 500 отворени позиции во 130 компании од Македонија и регионот

Објавено

на

Синоќа, точно на полноќ, започна Регионалниот саем за вработување. (more…)

Продолжи со читање

Компании

Оглас за вработување во ЕВРОИНС OСИГУРУВАЊЕ АД Скопје

Објавено

на

ЕВРОИНС OСИГУРУВАЊЕ АД Скопје претставува друштво за осигурување со долги години успешно работење на македонскиот осигурителен пазар, врши повик за работа за следната работна позиција со утврден профил на кадар: (more…)

Продолжи со читањеПопуларно