Connect with us

Кредити

Онлајн кредити до 50.000 денари – за среќни животни приказни

Објавено

на

Зошто ова лето не си допуштите нешто што отсекогаш сте посакувале? Заслуживте. Ајде, затворете ги очите. Што ви паѓа прво на памет? Супер, сега можете веднаш да тргнете кон остварување на вашата желба и тоа онлајн со пополнување апликација за брз кредит. Од вашата желба ве делат само неколку чекори.

Има многу среќни приказни. Нека и вашата летна приказна биде таква. Сега е вистинско време за почеток. Деновите се сè посончеви и поопуштени. За да останат така, ќе се погрижи тимот на ФД Монимакс Финансиско. Најдобриот дел е што не ни морате да се шетате по експозитури за да ја започнете вашата среќна приказна. Доволно е да пополните онлајн апликација за брз кредит. Ако треба и додека сте на плажа. Полесно е отколку да напумпате топка… или душек.

ФД Монимакс Финансиско Ви нуди поволни услови за кредитирање без скриени трошоци. Нивната понуда опфаќа кредити со износи од 10.000 до 50.000 денари, со рок на отплата од 9 до 15 месеци.

Ете, сега знаете сè во врска со онлајн кредитите на ФД Монимакс Финансиско. Или? Ви требаат уште информации? Слободно кликнете тука. Дополнително, јавете се на контакт телефонот 046230233 и еден од нивните агенти ќе ве информира за сè што ве интересира.

Па, ако ви недостасуваат финансии за вашата среќна приказна – аплицирајте онлајн за кредит од ФД Монимакс Финансиско. Им помогнале на многумина, можат и вам!

Кредити

Со мали дела до големи заштеди на енергија и пари со кредитот за енергетска ефикасност на Комерцијална банка и ЕБОР

Објавено

на

Со мали дела постигнете големи резултати. Кредитот за енергетска ефикасност на Комерцијална банка, како дел од GEFF програмата на Европската банка за обнова и развој (EБОР), Ви овозможува инвестиции во енергетски ефикасни решенија за намалени трошоци за енергија и грант до 20% од инвестицијата. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Промотивнa кампања за НЛБ кредитите за физички лица – без трошоци за одобрување и проценка до крајот на јуни

Објавено

на

Промотивната понуда за кредити на НЛБ Банка продолжува и во текот на месец јуни, кога за сите клиенти кои ќе аплицираат за некој од НЛБ Кредитите се овозможени низа промотивни поволности. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Објавен јавниот повик за проектот „Купи куќа, купи стан”

Објавено

на

Граѓаните од денеска ќе можат да аплицираат за субвенција за станбен кредит од државата преку проектот „Купи куќа, купи стан”, информират од Министерството за финанси. Граѓаните преку јавниот повик кој е објавен ќе можат да поднесат барање, заклучно со 31 август 2022 година, за државна субвенција на учеството или на месечната рата за купување на нов стан или изградба/купување на нова куќа. (more…)

Продолжи со читање


Популарно