Connect with us

Кредити

Онлајн кредити до 50.000 денари – за незаборавни зимски моменти

Објавено

на

Зошто за празниците не си допуштите нешто што отсекогаш сте посакувале? Заслуживте. Ајде, затворете ги очите. Што ви паѓа прво на памет? Супер, сега можете веднаш да тргнете кон остварување на вашата желба и тоа онлајн со пополнување апликација за брз кредит. Од вашата желба ве делат само неколку чекори.

Има многу среќни приказни. Нека и вашата зимска приказна биде таква. Искористете прилика да се опуштите и да уживате во празничните моменти поминати со најблиските. Може дури и да ги изненадите со подарок. Најдобриот дел е што не ни морате да се шетате по експозитури за да ја започнете вашата зимска бајка. Доволно е да пополните онлајн апликација за брз кредит од ФД Монимакс Финансиско.

ФД Монимакс Финансиско Ви нуди поволни услови за кредитирање без скриени трошоци. Нивната понуда опфаќа кредити со износи од 10.000 до 50.000 денари, со рок на отплата од 9 до 15 месеци.

Ете, сега знаете сè во врска со онлајн кредитите на ФД Монимакс Финансиско. Или? Ви требаат уште информации? Слободно кликнете тука. Дополнително, јавете се на контакт телефонот 046230233 и еден од нивните агенти ќе ве информира за сè што ве интересира.

Па, ако ви недостасуваат финансии за вашата среќна приказна – аплицирајте онлајн за кредит од ФД Монимакс Финансиско. Им помогнале на многумина, можат и вам!

Кредити

Со мали дела до големи заштеди на енергија и пари со кредитот за енергетска ефикасност на Комерцијална банка и ЕБОР

Објавено

на

Со мали дела постигнете големи резултати. Кредитот за енергетска ефикасност на Комерцијална банка, како дел од GEFF програмата на Европската банка за обнова и развој (EБОР), Ви овозможува инвестиции во енергетски ефикасни решенија за намалени трошоци за енергија и грант до 20% од инвестицијата. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Промотивнa кампања за НЛБ кредитите за физички лица – без трошоци за одобрување и проценка до крајот на јуни

Објавено

на

Промотивната понуда за кредити на НЛБ Банка продолжува и во текот на месец јуни, кога за сите клиенти кои ќе аплицираат за некој од НЛБ Кредитите се овозможени низа промотивни поволности. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Објавен јавниот повик за проектот „Купи куќа, купи стан”

Објавено

на

Граѓаните од денеска ќе можат да аплицираат за субвенција за станбен кредит од државата преку проектот „Купи куќа, купи стан”, информират од Министерството за финанси. Граѓаните преку јавниот повик кој е објавен ќе можат да поднесат барање, заклучно со 31 август 2022 година, за државна субвенција на учеството или на месечната рата за купување на нов стан или изградба/купување на нова куќа. (more…)

Продолжи со читање


Популарно