Connect with us

Компании

Оглас за вработување во Апаве

Објавено

на

Апаве СЕЕ е компанија која се занимава со услуги кои опфаќаат техничка инспекција и испитување без разорување во сектор на нафтената индустрија (Oil & Gas).

Кадарот на вработените во компанијата опфаќа круг на специјализирани инженери кои работат на проекти (техничка инспекција) претежно низ Европа, Западна Африка и Југоисточна Азија.

Апаве има потреба од Администратор кој ќе се придружи на успешниот тим во Одделот за Човечки ресурси.

Потребни квалификации:
– Високо образование;
– Одлично познавање на англиски јазик. Француски јазик би бил предност;
– Задолжително познавање на компјутери (MS Office);
– Запознаен со законот за работни односи и закони поврзани со работата во човечки ресурси;
– Искуство во изготвување на договори, анекси, одлуки и решенија / пријави и одјави на работници.

Сите заинтересирани за работа во меѓународна компанија и динамична средина треба да испратат кратка биографија до: recruitment.3@apave.com со НАЗНАКА: HUMAN RESOURCES.

Успешните кандидати ќе бидат најпрво повикани на иницијален разговор и тестирање на основните познавања во својата професија.

Компании

Оглас за вработување во Пивара Скопје

Објавено

на

Пивара Скопје за своите потреби објавува оглас за вработување на комерцијалист во Кичево.

Работна позиција исполнета со комуникација, предизвици, проектни и работни задачи и можности како за личен така и за кариерен развој. (more…)

Продолжи со читање

Компании

Оглас за вработување во Медиа Хаус

Објавено

на

Медиа хаус маркетинг и комуникации објавува оглас за вработување за следните позиции: (more…)

Продолжи со читање

Компании

Оглас за вработување во Пивара Скопје

Објавено

на

Пивара Скопје отвори оглас за вработување на Трејд маркетинг менаџер за канал на продажба, работна позиција исполнета со предизвици, проектни и работни задачи, наменски обуки и можност за личен и кариерен развој. (more…)

Продолжи со читање

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange