Connect with us

Кредити

Ова лето можеш сè

Објавено

на

Зошто ова лето не си допуштите нешто што отсекогаш сте посакувале? Заслуживте. Ајде, затворете ги очите. Што ви паѓа прво на памет? Патување, шопинг, реновирање, меден месец… Супер, сега можете веднаш да тргнете кон остварување на вашите желби и тоа онлајн со пополнување апликација за брз кредит. Од вашите желби ве делат само неколку чекори.

Има многу среќни приказни. Нека и вашата летна приказна биде таква. Сега е вистинско време за почеток. Деновите се сè посончеви и поопуштени. За да останат така, ќе се погрижи тимот на ФД Монимакс Финансиско. Најдобриот дел е што не ни морате да се шетате по експозитури за да ја започнете вашата среќна летна приказна. Доволно е да пополните онлајн апликација за брз кредит. Ако треба и додека сте на плажа. Полесно е отколку да напумпате топка… или душек.

ФД Монимакс Финансиско Ви нуди поволни услови за кредитирање без скриени трошоци. Нивната понуда опфаќа кредити со износи од 10.000 до 180.000 денари, со рок на отплата од 9 до 36 месеци.

Ете, сега знаете сè во врска со онлајн кредитите на ФД Монимакс Финансиско. Или? Ви требаат уште информации? Слободно кликнете тука. Дополнително, јавете се на контакт телефонот 046230233 и еден од нивните агенти ќе ве информира за сè што ве интересира.

Па, ако ви недостасуваат финансии за вашата среќна летна приказна – аплицирајте онлајн за кредит од ФД Монимакс Финансиско. Им помогнале на многумина, можат и вам!

Кредити

Онлајн кредити до 180.000 ден. – за сите изненадувања во животот

Објавено

на

Сите ние се трудиме повеќе или помалку да балансираме со парите кои ги заработуваме и оние кои ги трошиме, односно сакаме да ги потрошиме. Секако, оваа наша финансиска “дисциплина” може да избега од контрола ако се појават некои непланирани трошоци. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Нова кредитна линија од Комерцијална банка за обртни средства за вашиот бизнис

Објавено

на

На вашиот бизнис му требаат обртни средства? Комерцијална банка ви нуди кредит до 30.000.000 денари со субвенционирана камата преку Програма на Развојната банка на Северна Македонија, наменета за компании кои ја реинвестираат добивката од 2021 година. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Продолжува промоцијата на атрактивниот Потрошувачки кредит на Комерцијална банка со рок на отплата до 120 месеци

Објавено

на

Атрактивниот Потрошувачки кредит до 30.000 евра на Комерцијална банка доби нов промотивен период за уште поголемо задоволство на клиентите. За ненаменскиот потрошувачки кредит со рок на отплата до 120 месеци може да се аплицира до 30.09.2022 година. (more…)

Продолжи со читање


Популарно