Connect with us

Наградни игри

Наградна игра на НЛБ Банка: mKLIK, ем нов телефон!

Објавено

на

НЛБ Банка во периодот од 01.03.2018 до 31.03.2018 година организира наградна игра за сите корисници на НЛБ мКлик мобилното банкарство за физички лица.

Наградната игра се однесува на сите нови и постоечки корисници на НЛБ мКлик. Новите корисници на НЛБ мКлик во периодот од 01.03.2018 до 31.03.2018 година, автоматски се квалификуваат за учество во наградната игра. Постоечките корисници на НЛБ мКлик потребно е да го регистрираат своето учество во наградната игра преку микросајтот www.nagradnaigra.nlb.mk

Во рамките на наградната игра ќе бидат доделени 5 мобилни телефони Samsung Galaxy S8. Извлекувањето на наградите ќе се одвива секој понеделник, а добитниците ќе бидат објавувани на www.nagradnaigra.nlb.mk. Последното извлекување ќе биде спроведено на 02.04.2018 година.

Повеќе информации за наградната игра може да се добијат на веб страницата www.nlb.mk, во најблиската експозитура или на телефон 02/ 15 600.

Наградни игри

Добитници на наградна игра „ЈАС ЦРТАМ – КОКО МЕ НАГРАДУВА“ на Кроациа Осигурување – Живот

Објавено

на

Крокодилчето Коко, заштитниот лик на детското штедно осигурување на Кроациа Осигурување – Живот организира едукативни и креативни работилници кои ќе им овозможат на децата преку дружење и забава да се стекнат со многу нови знаења. (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

Доделени наградите од наградната игра на Охридска банка Сосиете Женерал „За чист град пазари со нашата Мастеркард“

Објавено

на

По повод иницијативата за чист град и еко средина, Охридска банка Сосиете Женерал на 23 февруари 2018 година, во Дирекцијата на Банката ги додели наградите од наградната игра „За чист град пазари со нашата Мастеркард“ наменета за сите иматели на картички. (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

Шпаркасе Банка ја додели главната награда од наградната игра „Happy Monday“ за корисниците на Mastercard платежните картички

Објавено

на

Шпаркасе Банка Македонија неодамна ја додели главната награда од наградната игра „Happy Monday“, која беше организирана во периодот од 6.11.2017 до 31.12.2017 година, за корисниците на платежните картички од брендот Mastercard.

(more…)

Продолжи со читање
P2_P_MK_300x250

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange