Connect with us

Домашни банки

НЛБ Банка со предновогодишен „подарок” за пензионерите

Објавено

на

НЛБ Банка АД Скопје ги информира сите пензионери кои својата пензија ја примаат преку НЛБ Банка дека истата ќе можат да ја подигнат на 28 – ми декември 2019 година (сабота).

Подигнувањето на пензијата, пензионерите може да го извршат на широката мрежа на банкомати и експозитури на Банката, која можете да ја погледнете на следниот линк: https://bit.ly/2J485Q7

За дополнителни информации, Банката Ви стои на располагање на контакт телефонот на Банката 02 / 15 600.

НЛБ Банка АД Скопје Ви ги честита Новогодишните празници и Ви посакува успешна и среќна година.

Домашни банки

ТТК Банка ја продолжи поволноста за бесплатно електронско и мобилно банкарство за физички лица до 30.6.2020 година

Објавено

на

ТТК Банка АД Скопје ги информира своите почитувани клиенти дека ја продолжи поволноста за бесплатно користење и плаќање преку електронското E-bank и мобилното банкарство M-bank до 30.6.2020 година за физички лица. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Ново работно време на експозитурата Центар на Капитал Банка

Објавено

на

Капитал Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека од 01.06.2020 година Експозитурата Центар ќе работи од Понеделник-Петок 08-18 часот и Сабота 09-14 часот. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Експозитурата на УНИБанка во Битола отсега на нова поатрактивна локација

Објавено

на

УНИБанка АД Скопје ги известува своите почитувани клиенти дека Експозитурата Битола се премести на нова локација во поголеми и посовремени простории во насока на подобрување на корисничкото искуство при користење на банкарските производи и услуги. (more…)

Продолжи со читање

Популарно