Connect with us

Кредити

НЛБ Банка со посебни поволности за НЛБ Станбените кредити на Саемот за градежништво

Објавено

на

НЛБ Банка ги информира граѓаните дека учествува на Саемот за градежништво кој се одржува од 28.02.2017 до 04.03.2017 година.

Посетителите на саемот ќе можат да се информираат за НЛБ Станбените кредити кои се нудат со посебни промотивни поволности. 

 

Исто така, посетителите можат да аплицираат на самиот штанд на НЛБ Банка лоциран во Хала 1, а процедурата за одобрување на кредитот трае само 6 дена. 

 

Домашни банки

Лидерот во e-банкарството – Халкбанк воведе нов производ, Онлајн кредит

Објавено

на

Онлајн кредит е новиот производ на Халкбанк АД Скопје кој е достапен за сите приматели на плата во Банката кои лесно, брзо и едноставно, без потреба од посета на филијала, можат да дојдат до потребните средства. Со новиот производ Банката, која е лидер во воведување нови услуги базирани на новите технологии, станува и единствена банка во земјава која нуди онлајн депозит и онлајн кредит за своите клиенти. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Брзо и евтино решение за вашите финансиски потреби

Објавено

на

Дали ви е познато ова сценарио: работите од утро до мрак, ви пристигнува платата, ги плаќате сметките и повторно сте во минус. Почнувате да ги проверувате цифрите, минусите и плусовите и пак исто. А следниот месец, сѐ од почеток… (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Нови промотивни услови за станбените и потрошувачките кредити на Стопанска банка АД – Скопје

Објавено

на

Време е да продолжиме напред. Сетете се што посакувавте и за што сонувавте. Животот се случува СЕГА! Дозволете да ви се случат убави работи, создавајте незаборавни моменти и уживајте во секој ден! Аплицирајте сега за кредитите од Стопанска банка, со нови промотивни услови. (more…)

Продолжи со читање


Популарно