Connect with us

Наградни игри

НЛБ Банка и VISA ве носат на Светското првенство во фудбал во Катар

Објавено

на

Во пресрет на Светското првенство во фудбал кое оваа есен ќе се одржува во Катар, НЛБ Банка и Visa организираат „ГООООЛема наградна игра!“.

Според правилата на наградата игра, сите корисници на НЛБ Visa кредитни картички кои, во периодот од 1 септември до 15 октомври 2022 година, ќе направат најмалку една трансакција на износ од минимум 300 денари, стануваат потенцијални добитници на една од двете главни награди – патување и престој за двајца на Светското фудбалско првенство во Катар.

Покрај двете главни награди, предвидени се и дневни и неделни награди во форма на фудбалски топки и специјални спортски сетови. Извлекувањето на дневните награди ќе се врши секој работен ден, почнувајќи од 2 септември до 17 октомври 2022 година, додека неделната награда – спортски сет, ќе се доделува секоја среда, во истиот временски период.

Двајцата среќни добитници кои ќе патуваат за Катар ќе ги дознаеме на 17 октомври, кога е закажано извлекувањето на главните награди.

Во наградната игра ќе бидат доделени 60 дневни, 12 неделни и 2 главни награди, а секоја трансакција од минимум 300 денари преку НЛБ Visa кредитните картички носи нова шанса за награда.

Повеќе информации за наградната игра може да добијат на следниот линк.

Наградни игри

Нова наградна игра за корисници на Mastercard кредитни картички од УНИБанка – „ТРОШИ ПОВЕЌЕ, ТРОШИ ПАМЕТНО – КЕШБЕК ОД УНИБАНКА“

Објавено

на

Плаќајте со вашата Mastercard Standard или Mastercard Gold кредитна картичка од УНИБанка и квалификувајте се за поврат на средства. Првите 150 во месецот кои ќе извршат 5 трансакции во категориите ресторани, барови, ноќни клубови, хотели, мотели, ресорти или туристички агенции ќе добијат 1.000 денари кешбек! (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

„Подарок со многу нули“ – нова наградна кампања од Халкбанк

Објавено

на

Во екот на најеуфоричниот период од годината, кога деновите од календарот се исполнети со датуми што обележуваат многу прослави и празнувања, следствено доаѓа и потребата од пазарување, било за пречекување гости на семејни слави или за пречек на Новата година. Затоа, Халкбанк за своите клиенти повторно подготви кампања со наградување. (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

Голема наградна игра на Стопанска банка а.д. Битола и VISA

Објавено

на

Започна големата наградна игра “VISA и STBBT – СПОЈ ЗА СУПЕР НАГРАДИ’’!
(more…)

Продолжи со читање

Популарно