Connect with us

Наградни игри

Комерцијална банка го извлече добитникот на главната награда Toyota Corolla Hybrid!

Објавено

на

Извлечен е добитникот на главната награда од наградната игра „Бесконтактно плати и награда фати“ на Комерцијална банка АД Скопје.

Среќниот добитник е Драган Ј. од Скопје, кој од денес е сопственик на извонредниот еколошки автомобил Toyota Corolla Hybrid. Комерцијална банка му честита на Драган Ј. и од срце му посакува безбедно возење до сите посакувани дестинации.

Наградната игра „Бесконтактно плати и награда фати“ траеше од 9.12.2019 до 12.01.2020 година. Во шесте извлекувања, Банката додели многубројни вредни награди, а можеа да учествуваат сите кои плаќаа бесконтактно со Mastercard® картичките или преку апликацијата KomPay на Комерцијална банка АД Скопје.

Го имаме добитникот на главната награда Toyota Corolla Hybrid! 🚗🎉Среќниот добитник е Драган Ј. од Скопје кој од денес е сопственик на овој извонреден еколошки автомобил. Честитки за Драган! 🎉Наградната игра „Бесконтактно плати и награда фати“ траеше од 9.12.2019 до 12.01.2020 г. Во 6-те извлекувања доделивме многубројни вредни награди, а можеа да учествуваат сите кои плаќаа бесконтактно со Mastercard® картичките или преку апликацијата KomPay на Комерцијална банка.Им благодариме на сите кои учествуваа во наградната игра. Продолжете да плаќате бесконтактно со Mastercard® и KomPay за само 1 секунда бидејќи секој заштеден момент е награда. 🙂

Gepostet von Комерцијална банка АД Скопје am Mittwoch, 22. Januar 2020

Сите детали и Правилата на наградната игра се достапни на следниот линк.

Комерцијална банка им се заблагодарува на сите кои учествуваа во наградната игра и воедно ги повикува клиентите да продолжат да плаќаат бесконтактно со Mastercard® и KomPay за само 1 секунда бидејќи секој заштеден момент е награда.

Наградни игри

„#ПроВозиСе со ПроКредит и Mastercard” и добиј нов градски велосипед

Објавено

на

ПроКредит банка и Mastercard ве носат на возбудливо возење, со новата наградна игра „#ПроВозиСе со ПроКредит и Mastercard”, создадена да ве инспирира да негувате здрави животни навики. Наградната игра „#ПроВозиСе со ПроКредит и Mastercard” ги поддржува основните вредности за кои ПроКредит банка се залага како одговорна компанија – поттикнување на култура на штедење, целокупно подобрување на квалитетот на животот, грижа за нашата животна средина и промовирање на здрав животен стил. (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

Нова наградна игра за корисници на Mastercard кредитни картички од УНИБанка – „ТРОШИ ПОВЕЌЕ, ТРОШИ ПАМЕТНО – КЕШБЕК ОД УНИБАНКА“

Објавено

на

Плаќајте со вашата Mastercard Standard или Mastercard Gold кредитна картичка од УНИБанка и квалификувајте се за поврат на средства. Првите 150 во месецот кои ќе извршат 5 трансакции во категориите ресторани, барови, ноќни клубови, хотели, мотели, ресорти или туристички агенции ќе добијат 1.000 денари кешбек! (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

„Подарок со многу нули“ – нова наградна кампања од Халкбанк

Објавено

на

Во екот на најеуфоричниот период од годината, кога деновите од календарот се исполнети со датуми што обележуваат многу прослави и празнувања, следствено доаѓа и потребата од пазарување, било за пречекување гости на семејни слави или за пречек на Новата година. Затоа, Халкбанк за своите клиенти повторно подготви кампања со наградување. (more…)

Продолжи со читање

Популарно