Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Домашни банки

Капитал Банка со промотивни услови по повод Интернационалниот ден на жената 8ми март

Објавено

на

По повод Интернационалниот ден на жената 8ми март, Капитал Банка АД Скопје на сите нови корисници на кредит промотивно им нуди можност да аплицираат за потрошувачки кредит со намалена каматна стапка за 8% од актуелната.

Промоцијата важи до 09.03.2019 година.

Повеќе информации за аплицирањето за кредит можете да добиете на телефонските броеви 02/3102 510, 076/ 458 673 или на веб страна Банката.

 

Домашни банки

НЛБ Банка добитник на награда „Компанија ориентирана кон луѓето“

Објавено

на

Во рамките на овогодинешната 11. Меѓународна конференција за човечки ресурси „HR – the catalyst of transformation“, Македонската Асоцијација за човечки ресурси – МАЧР ја одликуваше НЛБ Банка АД Скопје со плакета „Компанија ориентирана кон луѓето“. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Халкбанк традиционално организираше Ифтар во рамки на месецот Рамазан

Објавено

на

Халкбанк и оваа година, во рамки на месецот Рамазан, традиционално организираше Ифтар за голем дел од своите партнери. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Халкбанк и Мастеркард и оваа година верни партнери на „Охрид ТрчаТ“

Објавено

на

Халкбанк во партнерство со Мастеркард и Асоцијацијата за спортови „Спорт за сите-сите за Спорт“ го најавија продолжувањето на својата соработка за третото издание на спортскиот хепенинг „Охрид ТрчаТ“, кој оваа ќе се одржи во периодот од 31 мај до 2 јуни во Охрид. (more…)

Продолжи со читање
Unibanka_banner_300x250

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange