Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Кредити

Кажете ДА за супер поволен онлајн кредит

Објавено

на

Ве притискаат ли некогаш финансиските грижи толку многу, што посакувате едноставно да ви паднат пари од небо?

Можеби е момент сериозно да размислите за тоа, не затоа што ќе ве посети златната рипка, туку затоа што Монимакс Финансиско нуди брзи и евтини кредити! Па, време е да му помогнете на вашиот паричник, или да му јавите на вашиот пријател дека не можете да му позајмите пари, но знаете каде може да дојде до пари брзо и евтино. Не морате ни да мрднете од вашата фотелја, а парите можат да ви стигнат на вашата сметка.

Сега кога знаете како да дојдете до пари, можете послободно да размислувате како да ги потрошите. Дали ќе биде за нешто паметно, нешто што навистина ви треба или ќе си допуштите малку лудување и ќе ги потрошите на нешто што само вам ви е важно? Монимакс Финансиско нема да ве праша за намената.

Без разлика дали ќе ги потрошите на намирници, ново парче облека или возбудлив повод, парите се секогаш добро потрошени. Немојте да се воздржувате да си дозволите нешто убаво, бидејќи токму тоа го прави животот побогат и повреден за живеење.  Изберете го она што најмногу ќе ви го загрее срцето или ќе ве спаси од непроспиени ноќи.

Посетете го веб-сајтот на Монимакс Финансиско и со доверба аплицирајте за онлајн кредит за да ги средите вашите сметки, долгови или поправки кои цело време ги одложувате. СЕГА е вистинско време за правилна одлука!

Кредити

Промотивни услови за СУПЕР Станбениот кредит од ТТК Банка со фиксна каматна стапка во првите пет години

Објавено

на

Дојде време за нов стан! Сега имате можност поблиску од кога било да стигнете до нов стан или куќа со СУПЕР станбениот кредит на ТТК Банка АД Скопје. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Кредитен пакет “Доверба” од ЦКБ со пријателска камата!

Објавено

на

Централна кооперативна банка го продолжи промотивниот период до 31.10.2019 година за кредитниот пакет “Доверба“, во кој еден од најповолните потрошувачки кредити се нуди со рок на отплата до 120 месеци, максимален износ до 1.800.000 денари (до 1.200.000 мкд БЕЗ ЖИРАНТИ), како и БЕЗ ПРОВИЗИЈА за обработка за сите нови кредитни изложености при рефинансирање. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Евтини онлајн кредити – брзо, лесно и поволно

Објавено

на

Се наоѓате во период кога ве затекнале непредвидени трошоци? Ви треба брзо и поволно решение? Онлајн кредитите на ФД Монимакс Финансиско можат да бидат одговор на вашите проблеми уште денес. (more…)

Продолжи со читање

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange