Connect with us

Домашни банки

Известување од НЛБ Банка: Експозитурата Тафталиџе ќе биде привремено затворена!

Објавено

на

НЛБ Банка АД Скопје ги известува своите клиенти дека Експозитурата во Тафталиџе ќе биде привремено затворена.

Банката ги замолува клиентите да се обратат во некоја од најблиските експозитури, како експозитурата Карпош 3 на Бул. Партизански Одреди бб, ТЦ Лептокарија, со работно време од понеделник до петок, од 08:00 до 16:00 часот.

За сите дополнителни информации НЛБ Банка стои на располагање во секое време на телефонскиот број 02/15-600 и на мејл info@nlb.mk.

Домашни банки

(ВИДЕО) Сопственици на банка во Македонија се најдоа во „Пандора документите“

Објавено

на

Двајца сопственици на УНИБанка имале офшор компании на Британските девствени острови, открива истражувачкиот веб сајт „bird.bg” од Бугарија. Станува збор за Ивајло Мутафчиев и Цеко Тодоров Минев кои имаат по 36,45% од сопственоста на УНИ банка која работи во Македонија. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Комерцијална банка по 16-ти пат спонзор на „Златно славејче“

Објавено

на

„Златните славејчиња“ годинава повторно ќе застанат на сцена и ќе ги отпеат своите хитови во чест на 50-от роденден на Фестивалот. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Прогласени победниците од Social Impact Award 2021

Објавено

на

Млади херои со големи идеи! Прекрасни тимови, ентузијазам, идеи кои сигурно ќе го променат општеството ја одбележаа седмата година од „Наградата за социјално претприемништво“ – Social Impact Award 2021. (more…)

Продолжи со читањеПопуларно