Connect with us

Наградни игри

Доделена главната награда од наградната игра Happy Visa Викенд на Шпаркасе Банка во соработка со VISA

Објавено

на

Денес пред седиштето на Шпаркасе Банка беше доделена главната награда од наградната игра „Happy Visa викенд“ – автомобилот KIA SPORTAGE. Во текот на наградната игра, која започна од 6 август и траеше сè до 24 септември, беа доделени вкупно 70 ваучери за викенд патување за двајца во земјата, а како главна награда беше доделен автомобилот, кој му припадна на Виктор Неделкоски од Тетово.

Право на учество имаа сите полнолетни физички лица – корисници на дебитните и кредитните картички VISA издадени од Шпаркасе Банка, кои за времетраењето на наградната игра направија трансакција во износ поголем или еднаков на 500,00 денари.

Во наградната игра беа вклучени сите трансакции направени од корисникот на картичката и/или од корисниците на дополнителните картички, на продажните места и е-commerce трансакции (плаќање преку интернет) во земјата и надвор од неа.

Шпаркасе Банка им честита на сите добитници и им посакува да уживаат во наградите и секако да останат верни корисници на услугите на Банката.

Наградни игри

Искористете ги супермоќите на Халкбанк и добијте вредни награди

Објавено

на

Претпоставуваме дека веќе слушнавте за големата наградна игра на ХалкБанк „Активирај Супермоќ“. Супермоќта на банката е да ви покаже како да си го олесните секојдневието со користењето на супермоќите, плаќање со HalkPay апликацијата, плаќање со Garmin часовник кога сте во движење и плаќање со Mastercard кредитните картички издадени од Халкбанк и притоа да станете потенцијален добитник на вредни награди во наградната игра која трае до 28 Февруари идната година. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Плаќајте со апликацијата HalkPay и откријте ја нејзината супермоќ

Објавено

на

Халкбанк АД Скопје е присутна цела деценија на македонскиот пазар и со секој производ, платформа или проект, докажува дека навистина е банка посветена на луѓето. (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

Активирај супермоќ и освој супер награди – ХАЛКБАНК ја промовира новата голема наградна игра

Објавено

на

Добри вести за сегашните и идни корисници на услугите на ХАЛКБАНК: пристигна времето за супер награди! Во соработка со Mastercard, новата голема наградна игра под забавниот слоган Активирај супермоќ од денес зема замав низ целата држава, и тоа на три различни начини: со трансакции направени со кредитните картички Mastercard, како и трансакции направени преку иновативните услуги на Банката – HalkPay и GarminPay. (more…)

Продолжи со читањеПопуларно