Connect with us

Платежни картички

Двоен кешбек за двојно повеќе среќа за корисниците на НЛБ haPPy картичките!

Објавено

на

Нов викенд и нова специјална понуда за сите корисници на НЛБ haPPy картичките!

Корисниците на НЛБ haPPy картичките имаат можност да добијат двоен кешбек за секоја трансакција со НЛБ haPPy картичките оваа сабота и недела (31.10 и 1.11) во продажните локации на повеќе од 20 брендови кои се објавени на следниот линк: http://www.doublecashback.mk/

Во претстојниот период следуваат уште повеќе изненадувања и поволности!

Повеќе информации на линкот.

Платежни картички

Шпаркасе Банка Македонија со нова промотивна кампања за корисниците на платежните картички VISA

Објавено

на

Во духот на новогодишните и божиќните празници што нѐ очекуваат, Шпаркасе Банка Македонија започнува нова промотивна кампања, наградувајќи ги сите нови корисници на VISA Classic Debit со вредносен ваучер на износ од 1.000 денари. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Аплицирајте за VISA Business картичка во декември и добијте подарок од Силк Роуд Банка

Објавено

на

Силк Роуд Банка АД Скопје во месец декември започнува со промотивна кампања за VISA Business припејд картичките за правни лица. Со секоја апликација за картичката во месец декември (01.12-31.12.2020 година), корисниците добиваат брeндиран подарок од Силк Роуд Банка. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

ПРОМОТИВНО за корисниците на кредитни картички на ЦКБ

Објавено

на

Централна кооперативна Банка АД Скопје ги известува своите клиенти, дека во периодот од 26.11.2020 година до 29.11.2020 година подигнувањето на готовина со кредитните картички за физички лица издадени од ЦКБ АД Скопје, на банкоматите на Банката – ќе биде без провизија! (more…)

Продолжи со читање

Популарно