Connect with us

Кредити

Во ФД СН финансии ЖЕНИТЕ МОЖАТ – промотивна кампања за понежниот пол по повод Денот на жената 8-ми Март

Објавено

на

„Кај нас ЖЕНИТЕ МОЖАТ!” е мотото на промотивната кампања на ФД СН Финансии по повод Денот на жената 8-ми Март!

Компанијата нуди осмомартовски попуст за сите припаднички на понежниот пол до 50% на камата на БРЗ КРЕДИТ до 30.000 МКД!

Аплицирајте и искористете ги промотивните поволности, а притоа добивате можност да станете потенцијален добитник на викенд за двајца во ХОТЕЛ & СПА Тино Св.Стефан – Охрид.

Промотивната понуда можете да ја погледнете на следниот линк.

 Акцијата трае до 06.03.2021, САБОТА.

Кредити

MyIute – нова мобилна апликација за брзо и лесно аплицирање за кредит

Објавено

на

Следејќи ги најновите светски трендови за дигитализација на личните финансии, ИутеКредит Македонија ја лансираше мобилната апликација MyIute која обезбедува врвно корисничко искуство и достапност до финансии 24/7. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Онлајн кредити – брзо решение за Вашите потреби

Објавено

на

Се наоѓате во период кога ве затекнале непредвидени трошоци? Ви треба брзо и поволно решение? Онлајн кредитите на ФД Монимакс Финансиско можат да бидат одговор на вашите проблеми уште денес. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

СМАРТ потрошувачки кредит на TTK Банка АД Скопје со најниска фиксна каматна стапка од 4,25% во првите две години

Објавено

на

ТТК Банка АД Скопје понуди најниска фиксна каматна стапка во првите две години од 4,25% за СМАРТ потрошувачки кредит со животно осигурување и 4,70% за СМАРТ потрошувачки кредит без животно осигурување за корисници кои примаат плата или пензија во ТТК Банка АД Скопје. (more…)

Продолжи со читање


Популарно