Connect with us

Кредити

Брз онлајн кредит – за пролетно чистење сметки

Објавено

на

Пролетното чистење не е само за прозорците и плакарите во вашиот дом. Исто така е и одлично време да ги расчистите вашите финансиски обврски и да се свртите кон нов почеток. А еден таков почеток сигурно е и позитивната состојба на вашата сметка.

Ако ве мачат сметките кои се трупаат веќе долго време, тогаш сте на вистинско место. Брзите и евтини онлајн кредити на ФД Монимакс Финансиско се тука за да ви помогнат да ги “исчистите” вашите долгови и без стрес да започнете нов ден.

Без изненадувања и скриени трошоци, можете брзо и лесно да аплицирате за кредит со износ до 50.000 денари и рок на отплата до 15 месеци. Едноставната апликација можете да ја пополните онлајн од удобноста на вашиот дом, без многу компликации и со само неколку кликови. Со помош на кредитниот калкулатор изберете го потребниот износ и рокот во кој би сакале да го исплатите кредитот.

Посетете го нивниот веб-сајт и уште денес аплицирајте за брз и евтин онлајн кредит. Искористете ја можноста, прифатете го решението кое ви го нуди ФД Монимакс Финансиско и уживајте во пролетта со чиста сметка!

Домашни банки

НЛБ Банка воведува Зелени кредити за проекти кои штедат енергија и ја заштитуваат животната средина

Објавено

на

НЛБ Банка Скопје во соработка со Европската банка за обнова и развој (ЕБОР) воведува наменски кредити за енергетска ефикасност, односно Зелена кредитна линија составена од два продукта во вкупна вредност од два (2) милиони евра од Програмата за финансирање на зелена економија (GEFF), и тоа: Зелен потрошувачки кредит на износ до 25.000 евра и Зелен хипотекарен кредит на износ до 50.000 евра. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Лидерот во e-банкарството – Халкбанк воведе нов производ, Онлајн кредит

Објавено

на

Онлајн кредит е новиот производ на Халкбанк АД Скопје кој е достапен за сите приматели на плата во Банката кои лесно, брзо и едноставно, без потреба од посета на филијала, можат да дојдат до потребните средства. Со новиот производ Банката, која е лидер во воведување нови услуги базирани на новите технологии, станува и единствена банка во земјава која нуди онлајн депозит и онлајн кредит за своите клиенти. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Брзо и евтино решение за вашите финансиски потреби

Објавено

на

Дали ви е познато ова сценарио: работите од утро до мрак, ви пристигнува платата, ги плаќате сметките и повторно сте во минус. Почнувате да ги проверувате цифрите, минусите и плусовите и пак исто. А следниот месец, сѐ од почеток… (more…)

Продолжи со читање


Популарно