Connect with us

Кредити

Брз и евтин кредит – прва помош за вашиот паричник

Објавено

на

Ве притискаат ли некогаш финансиските грижи толку многу, што посакувате едноставно да ви паднат пари од небо?

Можеби е момент сериозно да размислите за тоа, не затоашто ќе ве посети златната рипка, туку затоа што ФД Монимакс Финансиско нуди брзи и евтини кредити! Па, време е да му помогнете на вашиот паричник, или да мујавите на вашиот пријател дека не можете да му позајмите пари, но знаете каде може да дојде до потребните финансиски средства брзо и евтино. Не морате ни дамрднете од вашата фотелја, а парите можат да ви стигнат навашата сметка.

ФД Монимакс Финансиско е финансиско друштво кое е специјализирано за онлајн потрошувачки кредити и нуди професионални и квалитетни услуги за краткорочно кредитирање.

До потребните средства можете да дојдете многу лесно, каде и да се наоѓате во моментот, едноставно со пополнување онлајн апликација од вашиот телефон иликомпјутер.

Без разлика дали ќе ги потрошите на намирници, ново парче облека или возбудлив повод, парите се секогаш добро потрошени. Немојте да се воздржувате да си дозволите нешто убаво, бидејќи токму тоа го прави животот побогат и повреден за живеење. Изберете го она што најмногу ќе ви го загрее срцето или ќе ве спаси од непроспиени ноќи.

Посетете го веб-сајтот на ФД Монимакс Финансиско и со доверба аплицирајте за онлајн кредит за да ги средите вашите сметки, или за да ги остварите вашите желби коицело време ги одложувате. СЕГА е вистинско време за правилна одлука!

Кредити

Нов „EASY” потрошувачки кредит на Силк Роуд Банка со фиксна каматна стапка за целиот период на отплата и одобрување за еден работен ден

Објавено

на

Силк Роуд Банка АД Скопје го лансираше на пазарот EASY потрошувачкиот кредит со фиксна каматна стапка за целиот период на отплата, наменет за одредена таргет група. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Хипотекарен кредит од Комерцијална банка за остварување на вашиот нов план

Објавено

на

Хипотекарен кредит со променлива каматна стапка од 3,6%, рок на отплата до 30 години и без провизија за предвремена отплата е најновото решение од Комерцијална банка за сите што имаат план и бараат слобода на избор со одлични услови за финансирање на својата замисла. (more…)

Продолжи со читање

Кредити

Со мали дела до големи заштеди на енергија и пари со кредитот за енергетска ефикасност на Комерцијална банка и ЕБОР

Објавено

на

Со мали дела постигнете големи резултати. Кредитот за енергетска ефикасност на Комерцијална банка, како дел од GEFF програмата на Европската банка за обнова и развој (EБОР), Ви овозможува инвестиции во енергетски ефикасни решенија за намалени трошоци за енергија и грант до 20% од инвестицијата. (more…)

Продолжи со читање


Популарно