Connect with us

Платежни картички

Бонус кампања на Халкбанк АД Скопје и Халк осигурување

Објавено

на

Со почеток од 20.11.2021 година активна е нова бонус кампања за корисниците на кредитни картички од Халкбанк А.Д Скопје.

Со секоја трансакција направена со Халкбанк кредитна картичка на Халкбанк ПОС терминалите во подружнивите на Халк осигурување АД Скопје или онлајн на веб продавницата собирате 5% бонус поени!

Собраните поени искористете ги при идни плаќања во мрежата на Пос терминали од Халкбанк.

1 бонус поен е еднаков на 1 денар.

Користете ги кредитните картички на Халкбанк и собирајте бонус поени во Халк осигурување АД Скопје

Бонус програмата важи само за кредитните картички на Халкбанк за физички лица.

Платежни картички

Халкбанк со штанд во East Gate Mall уреден во стилот на аеродромските ВИП салони

Објавено

на

Во новиот продажен центар East Gate Mall во Скопје, во главната зона во која се продажните салони на многубројните познати светски модни брендови, свој штанд отвори и познатиот банкарски бренд – Халкбанк. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Амазон повеќе нема да прифаќа плаќања со Visa кредитни картички од Британија

Објавено

на

„Amazon” соопшти дека ќе престане да прифаќа „Visa” кредитни картички издадени во Велика Британија поради спор околу таксите. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Со картичките на Комерцијална банка до попуст во Пеко

Објавено

на

Комерцијална банка и Пеко повторно се погрижија на своите клиенти да им обезбедат максимално задоволство. Со картичките на Комерцијална банка обувките на Пеко до 19 декември може да ги купите и на попуст и на рати. (more…)

Продолжи со читање


Популарно