Connect with us
P2_P_MK_1600x400

Платежни картички

Без провизија за подигнување готовина со кредитните картички издадени од ЦКБ

Објавено

на

Централна кооперативна Банка АД Скопје ги известува своите клиенти, дека во периодот од 29.11.2019 год. до 01.12.2019 год., при подигнување на готовина со кредитните картички за физички лица издадени од ЦКБ АД Скопје, на банкоматите на Банката, провизијата ќе биде 0%.

Повеќе информации за условите за кредитните картички за физички лица кои ги нуди ЦКБ на линкот.

Платежни картички

“Black friday” шопинг лудило со картичките на American Express

Објавено

на

Почнувајќи од овој петок 29-ти ноември започнува “black Friday” шопинг лудилото за корисниците на American Express картичките издадени од Силк Роуд Банка АД Скопје. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

Купувајте БЕЗБЕДНО на интернет со 3D SECURE платежните картички на Шпаркасе Банка Македонија АД Скопје

Објавено

на

VCAS ”3D Secure” технологијата е достапна за Visa и Mastercard дебитните и кредитните картички на Шпаркасе Банка, кои се обезбедени со престижниот меѓународен сертификат на “Verified by Visa” и “Mastercard SecureCode“. (more…)

Продолжи со читање

Платежни картички

НЛБ Банка со промотивна кампања за НЛБ Mastecard Business картички за правни лица

Објавено

на

НЛБ Банка во периодот од 20.11.2019 до 20.12.2019 година, спроведува промотивна кампања за НЛБ Mastecard Business картичките за правни лица. (more…)

Продолжи со читање

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange