Connect with us

Криптовалути

Падот на вредноста на биткоинот довел до депресија и разводи

Несомнено, биткоинот им го променил животот на многу луѓе. Токму кога вредноста на биткоинот вртоглаво растеше, луѓето почнаа да ја...

[ccpw id="39761"]

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange