Connect with us

Лични финансии

Колку им е потребно на најбогатите луѓе во светот да ја заработат вашата годишна плата?

Џеф Безос, Бил Гејтс, Ворен Бафет, Бернард Арно и Марк Цукерберг се најбогатите луѓе во светот чија вкупна актива се...

[ccpw id="39761"]

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange