Connect with us

Наградни игри

Уште 9 дена до крајот на наградната игра на Халкбанк ,,Вози Мини со Три Дисциплини”

Објавено

на

Остануваат уште сaмо 9 дена до крајот на големата наградна игра на Халкбанк АД Скопје „Вози Мини Со Три Дисциплини“ во која главна награда е фантастичниот автомобил Mini One. 

Можноста да се поседува еден од најомилените автомобили во светот е досега ја искористија многумина. Според информациите, за наградната игра која што трае до крајот на ноември владее огромна заинтересираност во јавноста. Освен Mini, секој учесник во „Вози Мини Со Три Дисциплини“ може да освои и други вредни награди како iPhone 7 смарт-телефони и Samsung таблети.

Право на учество во „Вози Мини Со Три Дисциплини“ имаат сите физички лица кои се или ќе станат корисници на трите производи на Халкбанк: 

– MasterCard Debit Contactless дебитна платежна картичка

– Услуга електронско банкарство  (активирање и користење без надомест до 31.01.2018)

– СМС инфо услуга (активирање и користење без надомест до 31.01.2018) 

Сите оние кои веќе ги користат трите горенаведени производи на Халкбанк, сѐ што треба да направат е да ја посетат најблиската филијала на Халкбанк и да пополнат изјава за согласност за учество во наградната игра со која стануваат потенцијален добитник на Mini One автомобилот или некоја од останатите награди.

Повеќе за наградната игра може да дознаете на официјалната веб страница на банката.

 

Наградни игри

Како најлесно и најефтино до електричен тротинет?

Објавено

на

Бидете дел од најзелената наградна игра на Охридска банка Сосиете Женерал, бидејќи 20 електрични тротинети чекаат на вас! (more…)

Продолжи со читање

Наградни игри

Стопанска банка а.д. Битола ги извлече добитниците од наградната игра ,,STBBT MASTER MANIA”

Објавено

на

Стопанска банка а.д. Битола на ден 04.01.2019 година со почеток од 12.00 часот во просториите на Деловниот Центар на  Стопанска банка а.д. Битола во Скопје ги извлече добитниците на награди од наградната игра ,,STBBT Master Mania’’. (more…)

Продолжи со читање

Домашни банки

Доделени наградите од наградната игра „Големи награди, за МАСТЕР уживање!“ на Шпаркасе Банка

Објавено

на

Денес, во 12:00 часот во салонот на „Аутомакедонија“ во Автокоманда, беа доделени наградите од наградната игра „Големи награди, за Мастер уживање!“, која беше организирана од Шпаркасе Банка Македонија за корисниците на платежните картички Mastercard, во периодот од 15.10.2018 до 15.12.2018 година. (more…)

Продолжи со читање

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange