Connect with us

Компании

Илирика вработува советник за управување со лични финансии

Објавено

на

Доколку сакаш дополнување на својот личен буџет и размислуваш за стекнување и надградување на своите знаења и вештини во областа на финансиите, можност да остваруваш дополнителна заработка, да си обезбедиш приходи од дополнителен извор и да напредуваш во својата деловна кариера, ИЛИРИКА ви нуди:

Дополнителна (хонорарна) работа во Илирика (работа во Вашето слободно време), како Советник за управување со лични финансии

Според официјалните државни статистики управувањето со финансии и финансиското посредување се една од најдоходовните професии.

Без разлика кое е Вашето моментално занимање или професија ИЛИРИКА Ви нуди, дополнителна работа во Вашето слободно време:

  • Исклучително квалитетна финансиска едукација;
  • Проширена мрежа на деловни контакти;
  • Дополнителна месечна заработка.

ПРИКЛУЧИ СЕ СЕГА!

Испрати твои контакт податоци (CV и контакт телефон) на: info-fond@ilirika.com.mk

Искуство во осигурување и поседување на лиценца за застапник во осигурувањето се смета за добра предност.

Компании

Оглас за вработување во Сава Осигурување а.д. Скопје

Објавено

на

САВА осигурување а.д. Скопје ви нуди единствена можност да станете дел од продажниот тим, независно од вашето претходно искуство и  за таа цел објавува

ОГЛАС ЗА АГЕНТ ВО СЕКТОР ЗА ПРОДАЖБА (2 извршители) (more…)

Продолжи со читање

Компании

Кроациа Осигурување АД вработува!

Објавено

на

Поради зголемен обем на работење и со цел да ангажирање на квалитетни професионалци кој ќе добијат шанса за докажување преку работа, да напредуваат во својата кариера Кроациа Осигурување АД распиша

ОГЛАС ЗА ВРАБОТУВАЊЕ
КООРДИНАТОРИ ЗА УПРАВУВАЊЕ И РАЗВОЈ НА ЗАСТАПНИЧКА МРЕЖА
за регион Струга – Охрид, Велес, Струмица, Куманово и Битола (more…)

Продолжи со читање

Компании

Оглас за вработување во Штедилница Можности

Објавено

на

Штедилница Можности вработува службеници за односи со клиенти во експозитурата на Штедилницата во Велес–1 (еден) службеник. (more…)

Продолжи со читање
P2_P_MK_300x250
[ccpw id="39761"]

Популарно

Copyright © 2018 bankarstvo.mk. All Rights Reserved. Developed by Digital Orange